ATOSA MBB90GGR 90" Triple Glass Door Stainless Steel Back Bar Refrigerator
Brand: ATOSA
Product Code: MBB90GGR
Weight: 393.00lb
Dimensions: 89.30in x 28.10in x 42.20in